Dikmen Öveçler kanal açma

Gider Tıkanıklığı Açma

 

Tıkanıklıklar artık sizi korkutmasın. Her hangi bir yaşam alanınız da tıkanıklık mı mevcut? Dilerseniz artık kendinizde bu sorunlarla baş edebilirsiniz. Gider tıkanıklığı açma artık çok basit. Ama ben uğraşmam diyorsanız uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri :

-Sirke ve karbonat yardımı ile lavabolarınızı açabilirsiniz. Lavabonun deliğine 1 bardak karbonat dökünüz. Üzerine de 1 bardak beyaz sirke döküp 30 dk kadar bekleyin son olarak da 1 bardak sıcak su dökünüz.

Bu yöntemler Lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinin en basitidir.

Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır?

-Karbonat ve tuz yöntemini deneyebilirsiniz. Hem ucuz hem de kolay bir yöntemdir.

-Lavabonun gider deliğine 1 bardak larbonar döküp ardından da yarım bardak ince tuz dökünüz. Bir kaç saat kadar bekledikten sonra kaynar su döküp bırakabilirsiniz.

Tıkanan gider borusu nasıl açılır diye artık düşünmenize gerek yok.

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır Pratik

Elbise askısı yada tel ile vidaları gevşetip süzgeci çıkartın. Telin ucunu lavabonun deliğinden itin ve tel yardımı ile tıkanmasına sebep olan parçayı çekip çıkartın.

Tıkalı lavabo nasıl açılır pratik bir sonuçtur.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır Karbonat

yardımı ile diyecek olursanız eğer; Lavabonun deliğine bir miktar karbonat döküp 1 saat kadar bekleyiniz. Ardından sıcak su dökünüz. Tıkanan lavabo nasıl açılır karbonat ile diyenler için basit bir çözümdür.

Tıkanmış Boru Nasıl Açılır?

-Lavabo açıcı kullanarak tıkanıklıktan hemen kurtulabilirsiniz. Tıkanmış boru nasıl açılırsorusu artık gözünüzü korkutmasın. Çünkü hemen hemen her yerde lavabo açıcılarını bulabilirsiniz.

Mutfak Lavabo Gideri Nasıl Açılır?

-Pompa yardımı ile lavabo açabilirsiniz. Pompanın ağzını lavabonuzun süzgecine getirin ve tamamen kapladığından emin olun. Sonra bir kaç tekrarla ser bir biçimde pompalama yapınız. Pislikler basınçla beraber çerçevenin yüzeyine çıkacaktır. Mutfak lavabo gideri nasıl açılır demeyin uygulamaya geçin.

Mutfak Lavabo Gideri Tıkandı

Mutfak lavabo giderleri maalesef ki dikkatsizliğimizin verdiği sonuçlarla tıkanmaktadır.

Yağlı şeyler döktüğünüzde hemen arkasından sıcak su dökmeyi unutmayın. Mutfak lavabo gideri tıkandı dememeniz için taneli yiyecekleri temizlerken dikkat ediniz.

Gider tıkanıklığı açma için yukarıda belirtilen yöntemlerden deneyebilirsiniz. Gider tıkanıklığı açma sandığınız kadar zor bir yöntem değil. Yukarıdaki aşamaları deneyip yapamazsanız mutlaka bir uzmana başvurunuz.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir