Skip to content

Gider Açma Ve Tıkalı Pimaş Hattı Yıkama

ANKARA Gider Açma Ve Tıkalı Pimaş Hattı Yıkama

Ankara tıkalı pimaş yıkama hizmetinin dışında pimaşların tıkanıklığı konusunda sizlere profosyenel hizmet sunmaktayız. Binanın temeldeki pimaş boruların temizliği yılda iki sefer veya altı ayda 1 sefer temizlenmesi gerekir.

Bunlar yapılmazsa en alt kattaki dairelerinizin tuvalet veya banyo lavabolarından pis sular çıkabilir ve binadaki pis sular dairelerinizi basa bilir.

Önlem alırsanız ileride yaşanacak olan kötü koku pis suların giriş dairelerimizin veya binanın sığınağı var ise kötü koku pis suların giriş dairelerimizin veya binanın sığınağı var ise tavandan giden pimaş boruların ek yerlerinden veya da doksanlık dirseklerden pis suyun damlaması var ise dairelerden kullanılan mutfak, banyo, lavabo ve tuvalete atılan ıslak mendil , peçete ve temizlik malzemeleri sigara izmaritleri ve poşet zamanla biriken yağlanma ve kıllar veya çocukların oynadığı oyuncaklar binanın pimaşlarını tıkaya bilir.

Binadaki mutfaklarda bulunan bulaşık makinelerinin zamanla kullanılarak binanın pimaşlarının yağ bağlayarak pimaş borularını tıkaya bilir.

Binanın sığınaktaki pimaş borularının ek yerleri veya kırk beşlik dirseklerden pis su damlaması veya kötü koku oluşa bilir veya giriş dairelerindeki tuvaletlerden taşabilir ve bunlar insan sağlığımıza zarar vere bilir!

Makinelerimizle temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çalıştığımız yıllar boyunca periodik bakım yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anladık. Bunu bir tarafa bırakırsak fark edilmeyen tıkanıklar taşma gerçekleşene kadar

Gider borularına zarar verebilir ve patlamalarına sebep olabilir. Özellikle ANKARA gibi soğuk şehirlerde gider borularında biriken sular donacak ve genleşecektir. Buda zamanla boruların patlamasına sebep olacaktır.

Temizlemeyi periyodik olarak yaptırırsanız düşük bir maliyetle giderleri koruma altına alabilirsiniz. Ancak bunu yapmayıp tıkanmayı beklerseniz borular zarar göreceği için maliyetiniz daha da artacak ve uzun süre bu işle uğraşmanız gerekecektir.

Hemen Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım!

Diğer Hizmetlerimiz

Call Now Button