Skip to content

Kanalizasyon Logar Açma

ANKARA Kanalizasyon Logar Açma

Kanalizasyon açma çalışmalarını modern teknoloji ile yürüten kurumsal firmalar, sorunların çözümünü kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlamayı başarır. Eskiden günlerce haftalarca süren kanalizasyon logar açma çalışmaları, robot teknolojisi ile sadece dakikalar içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır.

Kanalizasyon, kanal, logar, rögar gibi gider tıkanıklarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek, robot cihazlar ile borulara zarar vermeden açıyoruz. Tadilatsız kanal açma hizmetimiz için bizi arayın. Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyonlarda tıkanıklık sorunları meydana geldiğinde, lağım suları yavaş bir şekilde ortaya çıkarak kötü kokulara sebep olmaktadır. Kanalizasyon taştığında ise salgın hastalıklar hızlı bir şekilde insanlar ve hayvanlar arasında yayılarak daha kötü durumlara neden olur. Kanalizasyon ve logar tıkanıklıklarına hızlı bir şekilde müdahale ederek kesin çözümler sağlamak son derece önemlidir.

Kanalizasyon/Logar Neden Tıkanır?

  • Binalarda üst katlardan atılan tuvalet kağıdı, katı maddeler ve suda erimeyen cisimler,
  • Kanalizasyona dökülen kum, harç, kedi kumu, poşet, boya ve bez gibi maddeler,
  • Mutfak lavabosuna dökülen yemekler ve kullanılmış yemek yağları,
  • Tesisatın yapımı sırasında yapılan işçilik hataları ve boruların eğimsiz olması,
  • Kanalizasyona bağlanan gider hattında kırılma veya çöküntüler

Kameralı Robotla Kanalizasyon/Logar Tıkanıklığı Açma

Tıkalı olan gider hattına robotlu makine gönderilerek, kanalizasyona doğru boruyu tıkayan maddeler tahliye edilir. Kanalizasyon gider tıkanıklığı açıldıktan sonra kamerayla içerisi görüntülenmekte ve sorunlara göre çözümler üretilmektedir. Kanalizasyona gönderdiğimiz kameralar içerisinde bulunan veri alıcı özelliği sayesinde borunun içerisini bizlere gösterir.

Kanalizasyon/Logar Açmada Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  • Tuvalet giderleri (alaturka/alafranga)
  • Lavabo giderleri (mutfak/tuvalet)
  • Süzgeç giderleri (banyo/balkon/bahçe)
  • Ortak gider hattı (zemin kat)

Kameralı kanalizasyon açma kurumsal firmalar tarafından yapılmalıdır. Firmamızda herhangi bir şekilde kazı işlemleri olmadan, logar hatlarına insan gönderilmeden, tıkanıklık açma çalışması gerçekleştirilir. Kameralı robotlarımız boru içerisine gönderilirken daha sağlıklı görüntüler almamızı sağlar, bu sayede insan hayatı tehlikeye atılmamış olur.

Kamaralı robotların göndermiş olduğu bilgileri inceleyen ustalarımız, kanal açma robotu ile olaylara müdahale etmeye başlar. Kanalizasyon logar açma işlemleri bu sayede kırıp dökme kazma gibi işlemlerden uzak bir şekilde yapılırken paranız cebinizde kalır ve insan sağlığı tehlikeye atılmamış olur.

Hemen Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım!

Diğer Hizmetlerimiz

Call Now Button