Skip to content

Lavabo Tıkanıklığı Açma

ANKARA Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo ve benzeri yerlerde meydana gelen tıkanıklarda lavabo açma işlemi uygulanmaktadır. Bu işlemler esnasında da teknolojik cihazlar kullanılmaktadır.

Tıkanmış lavaboları açmak kısa sürede açılmasını sağlayan cihazlar günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır.

Tıkalı lavaboların açılmasında sadece günümüzde robot makinesi ile açma işlemi yapmamaktayız yaptığımız zaman hali ile açmaya biliyor ve bizde buna karşı evlere vidanjör gibi tazyikli su ile evlere taşınabilir makinelerimiz mevcuttur ve biz bu makineye kuka makinesi diyoruz ve bu makine ile hasar yaşanmasını önlemekteyiz.

Tıkanıklığı açma işlemi uzman ekipler tarafından yapılmalıdır ve tıkanık lavabolar bir kabus olmaktan çıkarılmalıdır. Eskiden tıkanmış lavaboları açmak için klasik yönetmeler kullanılmakta idi. Günümüzde bu durum değişmiştir. Artık tıkanan lavaboları açmak için ilk aşamada robot makineler kullanıyoruz.

Robot tıkanık giderme evde kullanım alanı çeşitlidir. Örnek verilecek olursa lavabolar, tuvaletler, klozetler ve mutfak tıkanıklığında kırmadan robotla tıkanıklık açma işlemi uygulanabilir ve aksi bir durumda tıkanıklık açılmadığı zaman 2. aşamaya geçiyoruz.

İkinci aşamamızda kuka makineler ile kuka makinesi ile evlerde kullanım alanı daha çoktur ve bunu örnek verirsek çatı gideri, mutfak gideri, tuvalet gideri, lavabo gideri, klozet gideri, yağmur giderleri ve sığınaktaki pis su giderleri tıkanıklığını açmasını hiç bir şekilde hiç bir yerleri kırmadan bu işlemleri uzman ekip ile yapmaktayız. ve bu olaylarda kendiniz müdahale ettiğiniz zaman çok uğraşa bilirsiniz veyahut da kimyasal madde alarak boş yerlere masraf etmiş olursunuz lavabo tıkanmalarının bir çok nedeni vardır.

Banyo ve mutfak tıkanıklığında olabilir banyo süzgeç tıkanıklığında olabilir bunun araştırmasını yaparken nasıl açılır evde sorusunun karşılığı sizde olmayabilir.

Sorunun tespiti çok önemlidir, sizi aşacak durumlar genellikle olmaktadır sizin uğraşmanız fayda yerine daha büyük sıkıntılara yol açabilir ve bu durumda sizlerin yapabileceği şeyleri anlatmak gerekirse kısaca “sigara izmariti atmamak, saç kılı atmamak, yağ dökmemek vb. bu durumlarda sizlerde zarar gördüğünüzde birlikte evde su taşması ile birlikte kötü kokular ve sağlığınıza zarar verebilir. Komşularınızda zarar görebilir hatta durumlarda çevrenizde ciddi zarar görebilir.

Hemen Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım!

Diğer Hizmetlerimiz

Call Now Button